top of page

Chtěli byste létat s rodinou nebo přáteli třeba po celé Evropě ? Mezinárodně uznávaný průkaz soukromého pilota letounů Vám umožní řídit i vícemístná letadla těžší hmotnostní kategorie. Je navíc prvním krokem k dráze profesionálního pilota.

 

U nás máte jednu z posledních možností absolvovat výcvik na úžasném legendárním letounu Zlín 226 MS, kterých je a bude v provozu čím dál tím méně. Létání s tímto letadlem Vás naučí stroj nejen ovládat, ale i cítit a stát se skutečným pilotem. Díky provozu v aeroklubu si můžeme dovolit nabídnout i zajímavou cenu.

 

Osnova výcviku zahrnuje minimálně 45 hodin ve vzduchu. Během nich se naučíte letadlo nejen řídit, ale i správně navigovat a komunikovat při létání na "velká" řízená letiště. Dále můžete pokračovat výcvikem pro létání v noci nebo zkusit akrobatické lety. Základní pilotní výcvik běžnému člověku trvá cca jednu sezónu, je zakončen zkouškou ze znalostí na úřadě pro civilní letectví a praktickou zkouškou letem na řízené letiště.

 

Přijďte k nám, pokud:

 

- vás láká nejen létání, ale i posezení mezi stejně zaměřenými nadšenci

- chcete si užít létání s letadlem, které má srdce stíhačky, s klasickým kniplem a přístroji, vychutnat si původní čistou krásu létání

- chcete létat za výhodnou klubovou cenu a nevadí vám obětovat nějaký svůj čas pro aeroklub

bottom of page